Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes

Vaikų ateities tobulinimas - futbolo kamuolio spyriu!

Santrauka

2013 m. rugsėjo 28 d., po 5 darbo metų, 8 suorganizuotų Milano jaunimo futbolo stovyklų, dalyvavimo 3 Milano pasauliniuose finaliniuose turnyruose, 1 Baltijos regiono trenerių stovykloje, žymus Italijos futbolo klubas A.C. Milan pasirinko UAB „LIT-INVEST“, kaip strateginį partnerį, įsteigti Milan futbolo mokyklą – Talentų Futbolo Akademiją (TFA Milanas) Vilniuje, Lietuvos sostinėje.

Prieš TFA Milanas atidarymą A.C. Milan klubas savo akademijos filialus turėjo 49 šalyse visame pasaulyje. Lietuva tapo penkiasdešimtąja valstybe, kurioje dabar irgi auginama šio superklubo pamaina.

Milan futbolo mokyklos filialuose, įskaitant ir TFA Milanas, treniruočių ir vaikų ugdymo metodologija išsamiai aprašyta ir griežtai kontroliuojama AC Milan Soccer School specialistų. Į Lietuvą techniniai direktoriai iš Italijos atvažiuoja kas antrą-trecią mėnesį.

Metodika ir Filosofija

Visa A.C. Milan futbolo mokyklos treniruočių metodika yra orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, kad jis galėtų vystyti ir tobulinti savo įgudžius atskirose srityse: technikos, taktikos ir psichologijos. Taip pat visame mokymo procese mes siekiame savo jauniesiems žaidėjams suteikti ir gyvenimiškai svarbių įgudžių, tokiu kaip dėmesio koncentravimas ar disciplina, kurie bus naudingi bet kuriose gyvenimiškose situacijose. Kas padės mūsų mokyklos sportininkams gerokai padidinti supratimą apie kiekvieno žaidejo vaidmenį futbolo aikštėje ar už jos ribų.

Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. A.C. Milan futbolo mokykla skatina visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekia sporto pagalba prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo.

Daugiau Apie Akademiją:

VšĮ „TALENTŲ FUTBOLO AKADEMIJA“
Saltoniškių g. 34A
LT-08105 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8-5) 210 25 00
www.tfakademija.lt
info@tfakademija.lt